• Sposoby płatności

Możliwe są następujące formy płatności:

Przy odbiorze (za pobraniem): zapłata gotówką kurierowi przy odbiorze zamówienia. W wybranych przypadkach sklep Futuri.pl zastrzega sobie prawo do dodatkowej weryfikacji telefonicznej tego typu zamówień.

 
Przelewem: forma płatności dla klientów preferujących samodzielne logowanie do banku internetowego, wizytę w placówce banku lub na poczcie. Po zarezerwowaniu zamówionego towaru, klient otrzymuje mailem numer rachunku bankowego, na który należy przelać właściwą kwotę. Z chwilą zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym Futuri.pl, zamówienie jest przekazywane do magazynu w celu przygotowania wysyłki. Informujemy, że nie dokonujemy wysyłki na podstawie przesłanego potwierdzenia przelewu.
 
Dane firmy w celu dokonania płatności przelewem:
Futuri Ewelina Samuel, ul. gen. Ludwika Bittnera 6, 68-200 Żary, Numer konta: 62 1750 0012 0000 0000 1191 2915
 
Przelewem online:
  • przelew natychmiastowy: Rozliczenia płatności online przeprowadzane są przez Blue Media S.A.(www.bluemedia.pl )
  • Karta kredytowa: Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro
  • Alior Bank -raty
  • Dostępne formy płatności, którymi można realizować płatność: Karty płatnicze: Visa, Visa Electron, Mastercard, Mastercard Electron, Maestro
futuri_meble_actona_platnosci
 


Ze względów bezpieczeństwa, każda transakcja płatności elektronicznej jest weryfikowana przez operatora (termin weryfikacji nie jest zależny od sklepu), z chwilą realizacji płatności zamówienie jest pakowane i wysyłane.

Po zatwierdzeniu sposobu płatności zostaniesz przekierowany na stronę swojego banku.