• Oferta dla designerów

Zapraszamy do współpracy architektów, designerów i projektantów wnętrz. Firma Futuri istnieje nieprzerwanie na rynku od 2009 roku.
Prowadzimy nie tylko sprzedaż detaliczną produktów do odbiorców końcowych. Naszymi odbiorcami są firmy i instytucje, biura projektowe i inni wszyscy wymagający większej ilości produktów do wyposażenia wnętrz biur, hoteli, budynków użyteczności publicznej, klubów i barów, restauracji itp.

inspiracaj_projektanci_design_architekci_futuri.jpg

W ramach naszego zaplecza i wsparcia dla architektów, designerów i projektantów wnętrz stworzyliśmy szereg udogodnień, które przekładają się na elastyczne i atrakcyjne warunki współpracy.
 
  • Dostarczamy materiały pozwalające stworzyć indywidualne prezentacje. Udostępniamy katalogi w wersji PDF pozwalające zaprezentować bogactwo naszych produktów klientom końcowym oraz oferujemy zdjęcia 3D do zastosowania w wizualizacjach.
  • Doradzamy odnośnie zestawów mebli - mamy wiedzę, jakie zestawy produktów najczęściej zamawiają nasi klienci, dzięki czemu np. możemy polecić takie a nie inne krzesła do wybranego stołu. Informujemy na bieżąco o promocjach i rabatach, co pozwala na znaczne oszczędności zwłaszcza przy większych zakupach.
  • Terminy dostaw dopasowujemy elastycznie tak, aby meble i inne produkty pojawiały się we właściwym czasie i we właściwym miejscu.
  • Zapewniamy możliwość zamówienia usługi montażu mebli
  • Zapewniamy możliwość zwrotu mebli
  • Zapewniamy elastyczny system rozliczeń - kilka modeli rozliczeń oraz punktowy system lojalnościowy sprawiają, że współpraca z nami jest niezwykle opłacalna.
     
W niedługiej przyszłości zapewnimy bogata kolekcję zdjęć 3D dla produktów firmy Kare Design oraz profesjonalny program, który umożliwiłby architektom wizualizację naszych produktów we wnętrza wnętrz klientów.
 
Wszystkich architektów, designerów i projektantów wnętrz
zainteresowanych współpracą zapraszamy do kontaktu


  • Sklep zamknięty

Zmieniamy się dla Ciebie. Przepraszamy z utrudnienia. Zapraszamy wkrótce