• O firmie

Futuri – sklepik z marzeniami
 
Marzysz o modnym i pięknym wnętrzu?
 
Futuri to firma specjalizująca się w spełnianiu marzeń o życiu w pięknym otoczeniu. W naszym asortymencie znajdziesz wszystko czego potrzebujesz aby Twoje wnętrza stały się modne, zyskały klasę i zapewniły najwyższy komfort.
 

Marzysz o meblach najwyższej klasy?

 

Meble produkowane przez marki o światowej randze to gwarancja wysokiej klasy materiałów, precyzji wykonania, dbałości o szczegóły i designu najwyższych lotów. Wszystko co oferujemy Tobie i Twojemu domowi prezentuje doskonałą jakość, zgodność z najnowszymi trendami oraz imponujący, niepowtarzalny wygląd.
 
 
Marzysz o nietuzinkowych dekoracjach do swojego domu?

 

Detale, bibeloty, dekoracje, ozdoby. To coś, co nadaje wnętrzu ostateczny szlif i podkreśla jego charakter. Dzięki oryginalnym przedmiotom dekoracyjnym, jakie znajdziesz w Futuri, możesz spełnić swoje marzenia o niesztampowym wnętrzu bo wszystko czego szukasz znajdziesz u nas.
 
 
Marzysz o tym aby twoje wnętrza były oryginale, niebanalne i wygodne?

 

Współpraca z architektami, projektantami i dekoratorami wnętrz daje nam możliwość szerzenia filozofii pięknego życia. Zapraszamy zatem do korzystania z naszych zasobów wszystkich, którzy pragną spełniać swoje marzenia. W Futuri nie ma miejsca na powielanie banalnych schematów i dublowanie cudzych marzeń. Z nami stworzysz wnętrza, w których każdy przedmiot i każdy detal będą wyrażały Ciebie. Będą mówiły o Twoich pasjach i dążeniach. O Twojej miłości do piękna i chęci jego tworzenia w swojej przestrzeni. Przestrzeni komfortowej, pięknej i tylko Twojej.
 

Zapraszamy do spełniania marzeń.


Naszą misją jest udział w tworzeniu modnych, pięknych i komfortowych wnętrz oraz niepowtarzalnych doznań, jakie stają się ich udziałem. Mając świadomość potrzeb naszych Klientów oferujemy im meble i inne elementy wyposażenia domu, łączące w sobie funkcjonalność, oryginalną formę, najnowsze trendy i przede wszystkim, najwyższą jakość.

Do usług każdego Klienta pozostaje zespół profesjonalnych doradców i sprzedawców zawsze chętnych do niesienia pomocy w dokonaniu wyboru. Zadowolenie Klienta jest dla nas priorytetem i najlepszą reklamą dlatego staramy się aby kompetencja naszych sprzedawców spełniała ich oczekiwania. Opinie wystawiane na Ceneo i Facebooku są dowodem na to, że nasze starania są doceniane i nie idą na marne.

Pragniemy aby nasi Klienci nie byli anonimowymi adresatami faktur dlatego dbamy o nich wielopłaszczyznowo. Staramy się utrzymywać z nimi nieprzerwany kontakt na naszym profilu FB organizując dla nich atrakcyjne konkursy, obdzielając rabatami oraz innymi ciekawymi bonusami. A przy porannej kawie każdy z nich może oddać się lekturze naszego bloga.

Futuri – by żyło się piękniej.